Konkurs plastyczny "Spędzam czas z bliskimi"

Konkurs plastyczny

Celem konkursu jest podkreślanie rodzinnych wartości oraz spędzania czasu z najbliższymi, co wzmacnia więzi rodzinne i tworzy cenne wspomnienia. Tematem prac konkursowych jest "Spędzam czas z bliskimi". Zachęcamy uczestników do przedstawienia w swoich pracach sytuacji, w których spędzają czas z rodziną lub najbliższymi osobami.
Organizatorem konkursu jest Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Gminie Jeleśnia pod patronatem Wójta Gminy Jeleśnia. Konkurs rozpoczyna się 1 marca 2024 r. i trwa do 30 kwietnia 2024 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 30 czerwca 2024 r.
Zapraszamy do udziału dzieci przedszkolne oraz uczniów szkół podstawowych z Gminy Jeleśnia (klasy I - VIII). W każdej grupie wiekowej przewidziane są nagrody dla 3 najlepszych prac.
Bardzo liczymy na Państwa aktywność i udział w konkursie, który ma na celu nie tylko rozwijanie talentów plastycznych, ale także budowanie więzi rodzinnych oraz wspólnych, wartościowych doświadczeń.
W załączeniu Regulamin, Karta zgłoszenia oraz Plakat (proszę o wydrukowanie i umieszczenie na terenie placówki). Proszę o rozesłanie informacji wśród nauczycieli oraz uczniów.


Załączniki:


Facebook